خانه / اسلاید / در مراسم ۷۲ سالگی داریوش ارجمند؛ هنرمندان ما بعد از مرگ سینه چاکان زیادی پیدا می‌کنند
تبلیغات

در مراسم ۷۲ سالگی داریوش ارجمند؛ هنرمندان ما بعد از مرگ سینه چاکان زیادی پیدا می‌کنند

به گزارش اینفوفارسی ، این بازیگر پیشکسوت با ابراز خوشحالی از این که در میان مردم است، گفت: «حرفه ما حرفه غریبی است چون ما به نگاه مردم محتاجیم در حالی که در مشاغل دیگر چنین نیست. در حرفه ما هستند کسانی که از روی شانه و با غرور به مردم نگاه می‌کنند؛ در حالی که اصلا خبری نیست. حرفه ما به نگاه مردم گره خورده و اگر یک بازیگر را نگاه نکنند، او دیگر وجود ندارد.»تولد داریوش ارجمند

ارجمند با اشاره به قدرناشناسی از هنرمندان برجسته گفت: «به تجربه دریافته‌ام که هنرمندان در کشور دو بار زاده می‌شوند. یک بار روز تولدشان و یک بار وقتی که می‌میرند و تازه اسم‌شان و  عکس‌شان همه جا چاپ می‌شود وسینه‌چاک‌های زیادی پیدا می‌کنند.»

ارجمند با اشاره به ناهنجاری های جامعه، تاکید کرد که داغ و درفش هیچ مشکلی را حل نمی کند

او با بیان این که هنرمندان متعهد به مردم هستند چون از گذرگاه مردم وارد تاریخ می‌شوند، تاکید کرد: «امکان ندارد ما از سراپرده امیر یا وزیری بالا برویم و وارد تاریخ شویم. بلکه ما در میان توده مردم هستیم و از این راه به تاریخ می‌پیوندیم.»

بازیگر فیلم «ناخدا خورشید» با اشاره به ناهنجاری های اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی در جامعه گفت: «با داغ و درفش نمی‌شود این مشکلات را حل کرد اما انسان بنده هنر است و معتقدم باید درهای جامعه باز شود تا هنرمند بتواند حرفش را بزند.»

در ادامه این مراسم، تعدادی از هنرمندان حاضر سخنانی در باره جایگاه هنری داریوش ارجمند بیان کردند. محمود عزیزی، بازیگر تئاتر و تلویزیون به دانش ادبی داریوش ارجمند اشاره کرد و افزود: «او به مجموعه ادبیات کهن ایران اشراف زیادی دارد و زیر و بم این شاهکار ادبی را بیرون کشیده است.»

داریوش ارجمند در کنار خانواده اش کیک تولد ۷۲ سالگی خود را برید

داریوش اسدزاده، بازیگر پیشکسوت هم با ابراز خوشحالی از حضور در این مراسم گفت: «من نهایت احترام را برای داریوش ارجمند قائلم چون در عرصه هنر بازیگری هر کاری کرده، شاخص بوده است. افراد این‌چنینی انگشت‌شمارند و  من با ۷۳ سال سابقه حضور در عرصه هنر برای او سر تعظیم فرود می آورم.»

در پایان این مراسم، داریوش ارجمند به اتفاق همسر و اعضای خانواده، شمع کیک تولد ۷۲ سالگی‌اش را فوت کرد و با حاضران عکس یادگاری گرفت.

۹۶

0

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشودفیلدهای الزامی علامت دار شده اند *

*


*

رفتن به بالا