خانه / اخبار موسیقی / چهارمین آلبوم رسمی خواننده «سونامی» منتشر می‌شود . آلبوم «سال» مهدی مقدم، به زودی در بازار
تبلیغات

چهارمین آلبوم رسمی خواننده «سونامی» منتشر می‌شود . آلبوم «سال» مهدی مقدم، به زودی در بازار

به گزارش اینفوفارسی مهدی مقدم چهار سال پس از انتشار آخرین آلبومش «احتیاط» در بازار موسیقی کشور و برخی مشکلات در برگزاری کنسرت، به زودی جدیدترین آلبوم خود را تحت عنوان آلبوم «سال» روانه بازار موسیقی کشور خواهد کرد.201641115652615452a

این آلبوم که به دو صورت صوتی و تصویری قرار است در بازار موسیقی کشور منتشر شود، حاوی جدیدترین قطعات و موزیک ویدئوهای این خواننده است که در یک مجموعه، حاوی نسخه صوتی و تصویری آلبوم «سال» تولید و روانه بازار موسیقی خواهد شد. مجوز اثر جدید مهدی مقدم در آخرین مراحل اداری خود در دفتر موسیقی وزارت ارشاد است و این اثر به زودی روانه بازار موسیقی کشور خواهد شد.

این خواننده پیش از این گفته بود: «همه مجوزهای قطعات و موزیک‌ویدئوهای این آلبوم اخذ شده است. موزیک ویدئوهای خوش‌ساختی ساخته‌ایم و همه این‌ها با اخذ تمام مجوزهای لازم منتشر خواهند شد. این آلبوم شامل یک سی‌دی صوتی و یک دی‌وی‌دی حاوی موزیک‌ویدئو تولید و ارائه خواهند شد. تمام تلاش ما تولید مجموعه‌ای وزین و قابل توجه بوده که مورد توجه دوستداران موسیقی قرار بگیرد»

این خواننده درباره برگزاری اولین کنسرت تهران که در ماه‌های گذشته به دلایل مختلف از جمله فاجعه تلخ منا و آتش گرفتن سالن وزارت کشور لغو شد نیز گفته بود: «طلسم برگزاری کنسرت تهران قطعاً بعد از ایام ماه مبارک رمضان شکسته خواهد شد. برنامه‌ریزی‌های زیادی برای برگزاری این کنسرت انجام داده‌ایم که پس از انتشار «آلبوم سال» و رصد واکنش‌ها به آن، درباره تاریخ دقیق اجرای تهران تصمیم‌گیری و اطلاع‌رسانی خواهیم کرد.»

۲۹

0

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشودفیلدهای الزامی علامت دار شده اند *

*


*

رفتن به بالا