خانه / اسلاید / «قاتل اهلی» به بیست‌و‌ششمین روز رسید / این فیلم نقطه عطفی در بازیگری پرویز پرستویی است؟
تبلیغات

«قاتل اهلی» به بیست‌و‌ششمین روز رسید / این فیلم نقطه عطفی در بازیگری پرویز پرستویی است؟

تازه‌ترین فیلم مسعود کیمیایی بیست و ششمین روز فیلمبرداری خود را درحالی پشت سر می‌گذارد که با تدوین همزمان سعی می‌‌کند با بهترین کیفیت خود را به جشنواره فیلم فجر برساند.پرویز پرستویی

فیلم سینمایی «قاتل اهلی» تازه‌ترین اثر مسعود کیمیایی و تهیه‌کنندگی منصور لشکری قوچانی که امروز بیست و ششمین روز فیلمبرداری خود را می‌گذارند تاکنون حدود ۵۰ درصد از مراحل ضبط خود را پشت سر گذاشته است.

این فیلم سینمایی در حال برداشتهای روز خود را ضبط کرده است و به برداشتهای شب فیلم رسیده است. شب گذشته پولاد کیمیایی هم با تمام سر شلوغیهایش برای فیلم«گشت ارشاد۲» به پشت صحنه فیلم «قاتل اهلی» آمد تا سکانسهای کاراکتر خواننده این فیلم را ایفا کند.

«قاتل اهلی» به صورت هم زمان با ضبط تدوین می‌شود تا بتواند به سی و پنجمین جشنواره فیلم فجر برسد. تدوین هم زمان این پرژه را بهرام دهقان برعهده دارد که شاید بتوان وی را پرتلاشترین فرد گروه «قاتل اهلی» نامید؛ چرا که تمام وقت در حال تدوین برداشتهای فیلم است.

این فیلم تا به حال با سختی‌های بسیاری رو به رو بوده است، همین چند روز پیش بود که برای ضبط سکانسهای شب در فرودگاه امام خمینی به آنجا رفتند اما با همه هماهنگی های انجام شده و علیرغم قولهای داده شده، حراست فرودگاه با ضبط این فیلم موافقت نکرد، حتی با تمام اصرارها و درخواستهای پرویز پرستویی از حراست فرودگاه.

این فیلم با قصه‌ای به‌روز، سیاسی و اجتماعی به معضلات امروز جامعه ایران می‌پردازد. منصور لشکری قوچانی تهیه کننده این فیلم است و پرویز پرستویی، لعیا زنگنه، پگاه آهنگرانی، حمیدرضا آذرنگ، ثریا قاسمی، شراره دولت آبادی، امیر جدیدی و پرویز پورحسینی از جمله بازیگران قاتل اهلی هستند. بهزاد عبدی نیز ساخت موسیقی متن این فیلم را بر عهده دارد.

در فیلم تازه مسعود کیمیایی شاهد اتفاقهای تازه‌ای هستیم که از مهم‌ترین آنها می‌شود به حضور بازیگرانی اشاره کرد که تا به حال سابقه همکاری با این کارگردان بزرگ را نداشته‌اند.

یکی از مشخصه‌های کارنامه مسعود کیمیایی در حدوداً پنجاه سال گذشته این بوده که بازیگرها در فیلمهای وی به رشد و بلوغ می‌رسند. هنرپیشه‌های بسیاری بوده‌اند که با حضور در فیلمی از مسعود کیمیایی به سینما معرفی شده‌اند و تبدیل به ستاره شده‌اند. بازیگرهای شناخته بسیاری بوده‌اند که با حضور در فیلمی از این کارگردان ابعاد تازه‌ای از توانایی‌هایشان به عینیت رسیده و همکاریشان با مسعود کیمیایی برجسته‌ترین نقطه کارنامه هنری‌شان شده است.

به همین خاطر پیش بینی می‌شود که فیلم تازه مسعود کیمیایی به عنوان مثال نقطه عطفی در کارنامه هنری پرویز پرستویی خواهد بود و به احتمال فراوان از بازیگرهایی همچون پگاه آهنگرانی و امیر جدیدی و حمیدرضا آذرنگ شاهد بازیهای درخشانی خواهیم بود که در کارنامه هنریشان سابقه نداشته است.

نکته مهم دیگر در قاتل اهلی، حضور منصور لشکری قوچانی به عنوان تهیه کننده است. لشکری قوچانی که از جمله تهیه کننده‌های خوش فکر و موفق این روزهای سینمای ایران است و فیلمهای موفقی را در کارنامه هنری‌اش دارد در همکاری با مسعود کیمیایی با برنامه ریزیهای حرفه‌ای‌اش توانسته قدمهای مثبت قابل اعتنایی بردارد و قطعاً حضورش یکی از برگهای برنده قاتل اهلی خواهد بود.

۱۴

5

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشودفیلدهای الزامی علامت دار شده اند *

*


*

رفتن به بالا