خانه / اسلاید / شروع اجرای نمایش‌های پارسا پیروزفر و افسانه ماهیان در ایرانشهر
تبلیغات

شروع اجرای نمایش‌های پارسا پیروزفر و افسانه ماهیان در ایرانشهر

اینفوفارسی – با پایان جشنواره نمایش عروسکی اجرای نمایش‌ها در سالن‌های تئاترشهر از سر گرفته می‌شود و همچنین چهار نمایش جدید در تالار ایرانشهر روی صحنه خواهد رفت.635774740864515651

به گزارش اینفوفارسی، پارسا پیروزفر، ایوب آقاخانی، حمید امجد و افسانه ماهیان کارگردانانی هستند که در شهریور ماه نمایشهایی روی صحنه دارند.

در سالن‌های استاد سمندریان و دکتر ناظرزاده به زودی چهار نمایش «جاودانگی»، «از زیرزمین تا پشت‌بام»، «ماتریوشکا» و «زنانی که به بزها خیره شدند» روی صحنه خواهند رفت.

«جاودانگی» به کارگردانی نیما دهقان و «از زیرزمین تا پشت‌بام» به کارگردانی افسانه ماهیان از سه‌شنبه شب نهم شهریور ماه در سالن استاد سمندریان روی صحنه می‌روند و «ماتریوشکا» به کارگردانی پارسا پیروزفر و «زنانی که به بزها خیره شدند» به کارگردانی ایوب آقاخانی از ۱۶ شهریور روی صحنه سالن دکتر ناظرزاده می‌روند.

در سالن اصلی تئاتر شهر نمایش «سه خواهر و دیگران» به نویسندگی و کارگردانی حمید امجد ساعت ۱۹:۳۰ اجرای خود را از سرخواهد گرفت.

«اگر» به نویسندگی و کارگردانی وحید رهبانی از روز ۱۲ شهریور ماه ساعت ۱۸:۳۰ و ۲۰:۳۰ در تالار چهارسو روی صحنه خواهد رفت و در پلاتو اجرا نمایش «سپنج رنج و شکنج فرخنده» به نویسندگی زنده‌یاد محمود استاد محمد و کارگردانی شهرام گیل‌آبادی از روز گذشته ساعت ۲۰ روی صحنه رفته است.

۵۹

7

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشودفیلدهای الزامی علامت دار شده اند *

*


*

رفتن به بالا