خانه / موسیقی / سیمین غانم در شیراز با قطعات جدید به صحنه می‌رود
تبلیغات

سیمین غانم در شیراز با قطعات جدید به صحنه می‌رود

سیمین غانم در شیراز با قطعات جدید به صحنه می‌رود Reviewed by My on Aug 15Rating:
سیمین غانم ۱۰ و ۱۱ شهریور ماه ـ همزمان با عید سعید فطر ـ در مجموعه فرهنگی‌، هنری «حافظ» شیراز به صحنه می‌رود.
آرمین امین بیطرف ـ تهیه کننده و مدیر اجرایی این کنسرت ـ به خبرنگار بخش موسیقی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، توضیح داد: سیمین غانم متفاوت‌ترین کنسرت خود را به همراه اجرای قطعات جدید در شیراز ویژه بانوان برگزار می‌کند.
به گفته‌ی وی؛ این اجرا هر شب در یک سانس در ساعت ۲۰:۳۰ دقیقه خواهد بود و پیش فروش بلیت‌های این‌کنسرت از دوم شهریور ماه آغاز می‌شود.
تهیه‌کننده این کنسرت توضیح داد:علاوه بر اجرای قطعات «سلامی چو بوی خوش آشنایی» و «گل و گلدون من» قطعات جدیدی از جمله «فردوس» ‌، «بی‌قرار» ‌، «گل سرخ» ،‌«صبوری» ،‌«حلقه » «برگ‌ریزان»،«بارون‌ها» و آوازهای در سه گاه و اصفهان اجرا خواهد شد.
بیطرف یادآور شد: قرار بود به مناسبت میلاد حضرت فاطمه (س) و امام علی (ع) خانم سیمین غانم اجرایی در کرمان و قزوین داشته باشند که متاسفانه موفق به دریافت مجوز نشدند.
وی اظهار امیدواری کرد:کنسرت‌های موسیقی بانوان در سطح جامعه و کشور به راحتی و سهولت برگزار شود تا بتوانیم در شهرهای دیگر نیز کنسرت‌هایی برای بانوان و علاقه مندان موسیقی برگزار کنیم.
به گزارش ایسنا، موسسه‌ی «ندای دل» ۲۳۴۶۷۶۵۶-۰۷۱۱ آموزشگاه آبنوس ۲۲۷۲۳۴۵-۰۷۱۱ ‌، آموزشگاه سارنگ ۶۳۰۳۹۲۱-۰۷۱۱ ، سینما سعدی ۲۳۳۰۷۹۱ موسسه شهر آفتاب ۶۴۷۴۲۳۸-۰۷۱۱ مراکز بلیت‌فروشی این کنسرت اعلام شده است.

۴۹۸

0

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشودفیلدهای الزامی علامت دار شده اند *

*


*

رفتن به بالا